NA PRODEJ byt 3+kk
Praha 6 - Dejvice
Zikova ul.
113 m2 + terasa 25 m2

FOTOGALERIE BYTU

FOTOGALERIE DOMU VE KTERÉM JE BYT UMÍSTĚN

 

PŮDORYS NEMOVITOSTI

 

VIDEO NEMOVITOSTI

0m2
Velikost bytu
0m2
Velikost terasy
0
Poschodí
0
Sklep v přízemí

 

PRODEJ BYTU 3+KK 113 m2 + střešní terasa 25 m2 + sklep

PRAHA 6 - Dejvice, Zikova 706/9 (150 m od Vítězného nám.)

Exkluzivně vám nabízíme byt v osobním vlastnictví s dispozicí 3+kk v Praze 6 - Dejvicích, v ulici Zikova 706/9, který leží jen 150 metrů od Vítězného náměstí. Jednoduše a doslova za pár minut se dostanete do centra autem, metrem (stanice Dejvická), tramvají, nebo pěšky za 15 minut na Pražský hrad.

Byt je umístěn v cihlovém, velmi dobře udržovaném domě z roku 1928.

Jedná se o podkrovní byt ve 4. patře bytového domu bez výtahu (v současné době probíhají jednání v SVJ o vybudování výtahu). Byt si majitelé vybudovali v roce 1999 v půdních prostorách domu sami a s architektkou, hledali netradiční řešení, která by jim pomohla vytvořit skutečný domov.

Slovo současných majitelů: „Byt je pro nás skutečným domovem, místem, kde se s rodinou i přáteli scházíme v prostorném obývacím pokoji, s klidnou ložnicí, kde je slyšet zpěv ptáků z jednoho z největších vnitrobloků v Praze. Nově v této lokalitě začíná ožívat i sousedský život. Vnitroblok je i ideálním místem pro odpočinek. Za teplých letních večerů se krásně sedí na terase, obklopené stěnami cihlových komínů. Terasu můžete osázet okrasně nebo si z ní udělat i jedlou džungli, inspiraci najdete na balkonnejenknakousnuti.cz".

Byt má výměru 113 m2, střešní terasu 25 m2, dále novou sklepní kóji v suterénu, rekonstrukce sklepa proběhla v letošním roce.  Byt má následující dispozice: obývací pokoj s kuchyňským koutem a barem, spíž, chodba, dvě ložnice, koupelna, toaleta, schodiště, kterým se dostaneme na střešní terasu. V případě potřeby je možné z části obývacího pokoje vybudovat ještě jednu ložnici a zvětšit tak dispozici na 4+kk, případně vybudovat další pokoj v současných prostorách terasy s tím, že i terasu lze nově vybudovat. V obývacím pokoji je možné vybudovat krb či krbovou vložku. V bytě je samostatné plynové ústřední topení.

V blízkosti domu se nachází veškeré potřebné služby, vč. stanice metra Dejvická, v bezprostřední blízkosti probíhají pravidelné sobotní farmářské trhy. Ulice Zikova je minimálně frekventovaná, parkování vozů je pro rezidenty před domem na modrých zónách nebo lze zajistit garážové stání v nedalekých podzemních garážích. Financování nákupu je možné také hypotékou, se kterou vám rádi pomůžeme.

0,- Kč
KOMPLETNÍ CENA

Umístění bytu na mapě

Google Street View

Energetická náročnost budovy

Energetická třída: G

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl zatím dodán a připravujeme ho, proto uvádíme třídu G.

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky kontaktujte realitního makléře Jiří Šimon - ERA Reality.

Souhlasím s pravidly užívání těchto stránek, včetně informací o zpracování osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů

 

ERA Reality - Jiří Šimon

tel. číslo: +420 602 30 40 70
email: jiri.simon@era-reality.cz