E-book zdarma:

10 RAD

PRO PRODEJ NEMOVITOSTI

ZA NEJVYŠŠÍ CENU

 

Prodej nemovitosti není žádná hračka. Proto jsem pro vás připravil 30-ti stránkový e-book Rychle a výhodně: 10 rad pro prodej nemovitosti za nejvyšší cenu, ve kterém zjistíte, jak se při prodeji svého domu či bytu nespálit a více vydělat.

 

V e-booku vás provedu odhadem ceny nemovitosti, jejím nafocením i přípravou atraktivního inzerátu a prozradím vám, bez kterých dokumentů se rozhodně neobejdete.

Co dalšího se v e-booku dozvíte?

  • Jak při prodeji domu či bytu nepřijít o statisíce korun.
  • K čemu slouží advokátní úschova.
  • Proč je nejvýhodnější prodávat nemovitost na jaře.
  • Kolik času strávíte prohlídkami se zájemci.
  • Jak připravit neprůstřelnou prodejní smlouvu.

Kniha mi vydělala 200 000 Kč

Po přečtení této knihy jsem zjistila, že prodej mého není tak jednoduchý jak jsem si původně myslela. Každopádně mi tato kniha otevřela oči a odpověděla na všechny otázky, na které jsem neznala odpověď. Nakonec byl prodej mého bytu velmi hladký a navíc se mi ho podařilo prodat za cenu vyšší než jsem si původně myslela. Je to perfektní rádce pro každého prodávajícího. Vřele doporučuji.
Anežka Tvrdíková - Prahaklient Jiřího Šimona

Super návod, co hraje roli při prodeji

Nejprve jsem si myslel, že co je zadarmo tak to určitě nebude stát za nic, ale musím uznat, že po přečtení této knihy jsem měl úplně jasno. Přesto, že jsem již prodal své tři jiné nemovitosti v minulosti, tak nyní jsem o poznání chytřejší a u dalšíého prodeje který chystám využiji tyto znalosti a již nyní vím, že se vyhnu chybám, které jsem v minulosti udělal a prodám svou nemovitost podstatně rychleji a efektivněji. Díky za tyto rady... zadarmo.
Jan Chroust - Mělníkklient Jiřího Šimona

Od rychlého a výhodného prodeje nemovitosti vás dělí jediné kliknutí. Stáhněte si e-book a zjistěte, jaká tajemství makléřům při práci pomáhají!