PRODÁNO!

KOLODĚJE NAD LUŽNICÍ

ideální místo pro Váš odpočinek

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

 

PRODÁNO!

CHALUPA - KOLODĚJE NAD LUŽNICÍ (Jižní Čechy)

PRODÁNO! Rodinný dům nebo chalupa - Koloděje nad Lužnicí u  Týna nad Vltavou

Exkluzivně Vám nabízíme výjimečnou nemovitost vhodnou k trvalému bydlení i rekreaci po kompletní citlivé rekonstrukci. Dům se nachází ve vyhledávané rekreační oblasti v obci Koloděje nad Lužnicí nedaleko Týna nad Vltavou v Jižních čechách. Jednou z možností získání této nemovitosti je vyměnit ji za byt v Praze.

Dům je umístěn v naprosto klidné slepé ulici se zaručeným soukromou zahradou, která je velmi vkusně komponována a stejně jako dům je ve velmi dobrém stavu. Jedná se o výjimečnou nemovitost, která nevyžaduje další investice a je možné ji hned začít využívat.

Dům prošel v roce 2010 kompletní citlivou rekonstrukcí se zachováním mnoha původních prvků. Dům působí celkově velmi zdařile a útulně. Prodává se vč. většiny vybavení a ve stavu v jaký je zachycen na fotografiích. Dům je napojen na elektřinu, vodovod, má i vlastní studnu, sporák na plynovou bombu a elektro troubu. Vytápění je řešeno teplovodními radiátory v každé místnosti s napojením na elektrokotel a dále se zde nachází krbová kamna s výměníkem napojeným na rozvod topení, je tedy možno topit z krbu celý dům bez nutnosti používat elektrokotel. Kotel se dá dálkově ovládat pomocí mobilního telefonu. Vše je plně funkční a nevyžadující další investice. Pozemek má celkovou výměru 1073m2. V případě vážného zájmu doporučuji osobní prohlídku, protože přiložené fotografie nedokáží zachytit skvelou atmosféru místa a této skvělé historické nemovitosti.

Prohlídka domu se uskuteční v sobotu 2.9.2017 v 10.00 hod. na místě před domem.

 

Cena 2.990.000,- Kč

Interiér domu160 m2
Zastavěná plocha domu141 m2
Pozemek1073 m2
ParkováníNa pozemku
PENBG - není k dispozic

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky kontaktujte realitního makléře Jiří Šimon - ERA Reality.

Souhlasím s pravidly užívání těchto stránek, včetně informací o zpracování osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů

 

ERA Reality - Jiří Šimon

tel. číslo: +420 602 304 070
email: jiri.simon@era-reality.cz