PRONAJATO
BYT 1+1
výměra bytu 46 m2 + sklep

Řehořova 927/43, Praha 3 - Žižkov

 

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

FOTOGALERIE NEMOVITOSTI

3D PŮDORYS NEMOVITOSTI

2D PŮDORYS NEMOVITOSTI

Jiří Šimon - realitní makléř pro tuto nemovitost

zavolejte mi na tel.: 602 30 40 70 nebo napište na jirisimon@jirisimon.cz

PRONAJATO

Byt 1+1

výměra bytu 46 m2 + sklep

Řehořova 927/43, Praha 3 - Žižkov

PRONAJATO! Byt 1+1 v ulici Řehořova 927/43, Praha 3 - Žižkov, který je umístěn v přízemí cihlového činžovního domu s okny z obývacího pokoje do ulice a oknem z kuchyně do vnitrobloku.

Byt obsahuje samostatnou kuchyň s oknem do klidného dvora a jednu velkou místnost s dvěma okny do ulice, koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a místem na pračku a dále je zde samostatné wc. Byt má celkovou rozlohu 46 m2 a patří k němu sklep v podzemním podlaží domu. Byt je po rekonstrukci, ale je velmi dobře udržovaném stavu. Je zde instalovaná kuchyňská linka, která je součástí bytu. Koupelna a wc jsou nově obloženy a jsou zde moderní zařizovací předměty. Topení v bytě je vyřešeno plynovými přímotopy WAW a ohřev vody je vyřešen elektřickým bojlerem.

Byt je volný a připraven ihned k nastěhování. Aktuálně je byt nově vymalován (není zachyceno na fotografiích, ty jsou z doby před malováním). Součástí bytu je kuchynská linka, jídelní stůl a židle, lednice, mikrovlnná trouba, pracovní stůl a židle, jinak je byt prázdný.

Měsíční nájemné je 12.000,- + zálohy na energie a služby 2.770,- z čehož je 500,- záloha na vodu, 850,- záloha na elektřinu, 1.200,- záloha na plyn a 220,- jsou poplatky za jednu osobu na služby spojené s provozem domu.

Při rezervaci se hradí provize RK ve výši 14.000,- a při podpisu nájemní smlouvy se hradí nájemné na první měsíc ve výši 14.770,- Kč a kauce ve výši 15.000,- která leží po dobu nájmu u majitele a po skončení nájmu vám bude vrácena. 

CENA NEMOVITOSTI

0
,- Kč / měs.
+ 2.770,- záloha na energie a služby

NÁKLADY S PROVOZEM BYTU

V OKOLÍ

UMÍSTĚNÍ NEMOVITOSTI

GOOGLE STREET VIEW

ENERGETICKÁ NÁROČNOST

ENERGETICKÁ TŘÍDA - G

xxMWh / (m2.rok) - PENB připravujeme

KONTAKTUJTE REALITNÍHO MAKLÉŘE

V případě jakýchkoliv dotazů nebo domluvení osobní prohlídky mě prosím kontaktujte.