Znáte někoho, kdo prodává nemovitost?

Tak to by se vám mohla hodit, celkem významná odměna za doporučení mých služeb!

Vydělat si slovem třeba 22.500,- Kč?

S největší pravděpodobností jsme se nedávno potkali, ať už u prodeje nebo koupě vaší nemovitosti, nebo jen na prohlídce nemovitosti, kterou jste měli v úmyslu koupit. Nebo je možné, že jsem se potkali úplně jinde, třeba jen online, jak je dnes moderní.

Každopádně vás nejspíše zaujala nabídka, trochu (víc) si přivydělat! Jste tady správně. Vydělávat krátkým slovem třeba 22.500,- Kč? Ano, je to tak a je to dost jednoduché. Pokud mě doporučíte někomu, kdo prodává nemovitost a nakonec dojde k prodeji mým prostřednictvím, máte vyděláno a ne málo! 

Jak si (dost) vydělat?

Je to jednoduché. Doporučte mé realitní služby lidem ze svého okolí, kteří prodávající nebo se chystají prodat svou nemovitost a vyplňte níže uvedený formulář. Pak máte svou odměnu zaručenou, ať už se známe osobně, online, nebo se vůbec neznáme. Pokus se neznáme, rád vás poznám. Nabídka platí pro každého!

Kolik si můžete vydělat?

Odměna pro vás bude činit 15% z mé celkové provize. Pokud mě doporučíte někomu, kdo prostřednictvím mých služeb, prodá svou nemovitost, tak vám po prodeji vyplatím 15% ze své celkové provize. Ptáte se kolik to tak může být? Má standardní provize se pohybuje v řádu 3% z celkové kupní ceny. Pojďmě si to tedy spočítat na běžném příkladu: Prodejní cena nemovitosti je 5.000.000,- Kč z toho je má provize 150.000,- Kč a 15% z této částky náleží vám, tedy pěkných 22.500,- Kč za slovo, za zmínění se, za doporučení. Opravdu není potřeba nic víc, než říct lidem okolo vás, že znáte makléře, který se o jejich prodej skvěle postará a vyplnit níže uvedený formulář. Pak je to na mě. Domluvím se s prodávajícím, nemovitost prodám a vaši odměnu máte v kapse. Slubuji!

Pro předání kontaktu vyplňte tento formulář

Pokud chcete, můžeme tento můj závazek stvrdit i písemnou smlouvou, kterou najdete níže ke stažení. Když smlouvu vytisknete, doplníte do ní své údaje a pošlete mi ji emailem vámi podepsanou na můj email jirisimon@jirisimon.cz, tak vám ji obratem pošlu i já podepsanou zpět.

Moje výsledky

0
prodaných nemovitostí
0
spokojených klientů
0
let
profesionální praxe
0
%
spokojenost klientů

Kontaktujte mě kdykoliv

Jiří Šimon / tel.: 602 30 40 70