JSEM LEKTOR PROGRAMU

MBA REAL ESTATE NA

CARDIFF ACADEMY

V březnu 2023 jsem se stal lektorem vzdělávacího kurzu MBA Real Estate na Cardiff Academy. Je pro mě velkou ctí přidat se k tak skvělému týmu odborníků a využít své více než 21 leté znalosti a zkušenosti v tomto jedinečném vzdělávacím programu pro realitní makléře a odborníky na realitním trhu. Těším se na to, že budu mít příležitost pomáhat studentům rozvíjet jejich schopnosti a dosáhnout jejich cílů.

VZDĚLÁVÁM SE NEUSTÁLE

Profesní kvalifikace - Realitní zprostředkovatel

3.3.2020 vstoupil v platnost nový zákon č. 39/2020 Sb. o realitním zprostředkování, který nově upravuje práci realitních zprostředkovatelů a klade na ně nové povinnosti. Jednou z povinností, kterou musí nově realitní zprostředkovatele prokázat, aby mohli vykonávat svou činnost, je prokázat odborné znalosti realitního trhu a to buď praxí nebo zkouškou. Praxi mám více než 20 let, tak jsem nemusel státní zkoušku skládat, ale přesto jsem ji dobrovolně podstoupil a úspěšně složil, abych si i sám ověřil, jestli jsou mé znalosti na požadované úrovní. Dne 4.12.2020 jsem tak získal profesní kvalifikaci Realitní zprostředkovatel a mohu tak i nadále poskytovat své realitní služby na realitním trhu.

Certifikovaný realitní makléř od roku 2006 / lektor

Svou profesionální realitní kariéru jsem zahájil v roce 2002 a vždy pro mě bylo vzdělávání se v této oblasti velmi důležitou součástí mé práce. Proto se od začátku svého kariéry neustále vzdělávám a v roce 2006 jsem se stal certifikovaným realitním makléřem. Následně jsem v roce 2013 přenesl své zkušenosti i na druhou stranu a právě od roku 2013 jsem byl ten kdo vzdělával ostatní. Od roku 2013 jsem proškolil stovky realitních makléřů a desítky majitelů realitních kanceláří sítě ERA Reality v České republice, kdy jsem měl více než 6 let na starosti celou síť této značky v ČR.

Kurz ARK ČR - Bytové jednotky, podílové a družstevní bydlení

V polovině roku 2020 vstupila v platnost novela občanského zákoníku, která zásadně mění nekteré ustanovení ohledně vlastnictví bytů a jednotek a proto jsem si doplnil vzdělání v této oblasti kurzem, který pořádala Asociace realitních kanceláři ČR.

Zavolejte mi na 602 30 40 70 nebo napište!

Máte zájem o bezplatnou konzultaci ohledně prodeje či pronájmu nemovitosti? Nebo máte výtku k mé práci? Zavolejte mi nebo zanechte zprávu, ozvu se Vám zpět!

Souhlasím s pravidly užívání těchto stránek, včetně informací o zpracování osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů

Praha 1, Národní 39

Neratovice, Dr. E. Beneše 1181