Zdarma pro vás ke stažení

Co všechno v této sekci najdou můžou se těšit. že je to zdarma, pro ně, co jim to přinese.

E-book zdarma:

PRŮVODCE PRODEJEM NEMOVITOSTI!

Při prodeji nemovitosti, vás čeká mnoho nástrah. Stáhnětě si eBook zdarma a zjistěte jak předejít nečekaným situacím při prodeji nemovitosti a zjistěte, jak maximalizovat kupní cenu, učetřit peníze a neztratit nervy. Více se dozvíte v mém ebooku, který jsem pro vás připravil ke stažení zdarma!

E-book zdarma:

10 RAD PRO PRODEJ NEMOVITOSTI ZA NEJVYŠŠÍ CENU

Prodej nemovitosti není žádná hračka. Proto jsem pro vás připravil e-book Rychle a výhodně: 10 rad pro prodej nemovitosti za nejvyšší cenu, ve kterém zjistíte, jak se při prodeji svého domu či bytu nespálit.

E-book zdarma:

KOUPĚ NEMOVITOSTI NENÍ ŽÁDNÁ LEGRACE!

I když se může na první pohled zdát, že koupit nemovitost je legrace, na druhý pohled už to tak legrační není. Jak nejlépe vyřešit vaši dlouhodobou a možná i největší investici ve vašem životě, přitom se nespálit a ještě u toho ušetřit se dozvíte v mém ebooku, který jsem pro vás připravil ke stažení zdarma!

Jak sledovat průběh řízení v katastru nemovitostí

E-book zdarma:

JAK KONTROLOVAT PRŮBĚH ŘÍZENÍ V KATASTRU NEMOVITOSTÍ?

Zápisy smluv v katastru nemovitostí se řídí přesnými pravidly a prodávající a kupující někdy netrpělivě čekají na zápis podané smlouvy. Jak kontrolovat průběh řízení zápis smlouvy v katastru nemovitostí se dozvíte v mém krátkém ebooku.