Prodejte svou nemovitost tomu pravému zájemci!

Přilákat správného kupce si žádá propracovanou strategii a léta praxe na realitním trhu. Hon na bonitního kupce začíná totiž už ve chvíli, kdy se svou nemovitost rozhodnete prodat.

Kvalita fotografií a textu inzerátu, důsledný úklid i obchodní um – to vše jsou karty, se kterými je třeba umět správně hrát. V opačném případě se může snadno stát, že vám prodej bytu či domu proklouzne mezi prsty.

Nezapomínejte, že u každého zájemce máte jen jednu šanci. A doba pro prodej nemovitosti není nekonečná.

Jak přilákat bonitního kupce?

Každé zboží má svého kupce. Abyste jej však přilákali, musíte mu jít na ruku – vžít se do jeho pocitů, myšlenek a hodnot.

Prodej nemovitosti začíná focením. Nezapomeňte, že snímky temných, stísněných pokojů dnes neletí – prodávají totiž pozitivní emoce. A ty nabudíte jen s pomocí odborníků tzv. home stagingem. Profesionální designér vyšperkuje interiér k dokonalosti, fotograf jej citlivě a s umem zvěční.

Home staging je u renomovaných realitních kanceláří zdarma – stejně jako sepsání atraktivního inzerátu, bez kterého svůj dům či byt jen tak neprodáte.

Slova, která prodávají

Skvělý inzertní text budí emoce a touhu po bydlení. Je stručný, ale zároveň obsahuje všechny nezbytné informace a neztratí se ani ve vyhledávači. Zavedení makléři vědí, co na zákazníky funguje a kterým obratům je lepší se vyhnout, nevýhody nemovitosti umí proměnit v benefit. Zvládnete to také?

Nedostatky ve vyjednávání? Chyba za stovky tisíc

Opravdového zájemce o vaši nemovitost poznáte snadno. Hned po překročení prahu vašeho domova se pustí do tvrdého vyjednávání a během chvilky vás přitlačí ke zdi. Ohromný stres pak snadno vyústí podepsáním nevýhodné smlouvy.

Důsledek? Ztráta stovek tisíc korun a pošramocené sebevědomí.

Realitním trhem ošlehaný makléř má vyjednávání v malíčku. Ví, co si může dovolit a pozná, kdy tlačí na pilu příliš. Vady a kazy na nemovitosti podá s grácií, z každé situace vyjde s čistým štítem.

Zkonzultujte prodejní taktiku s odborníkem

Dobrý makléř vám ušetří čas, nervy i peníze. A vy se mezitím můžete věnovat rodině, přátelům nebo rozvoji své kariéry. Starost o prodej nemovitosti přenechte s lehkým srdcem zkušenému odborníkovi.

Souhlasím s pravidly užívání těchto stránek, včetně informací o zpracování osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů