Pomůže špičková prezentace nemovitosti jejímu prodeji?

Na realitním trhu v České republice je možné téměř vše. Najdete zde nabídky nemovitostí od standardních realitních makléřů, ale také od špičkových makléřů. Jak se taková nabídka pozná na první pohled? Je to jednoduché.

Standardní realitní makléř se snaží ušetřit své peníze, nechce do prezentace investovat, většinou nafotí nemovitost sám v lepším případě svým fotoaparátem v horším svým mobilním telefonem a dá nemovitost na trh. Takovou prezentace poznáte na první pohled. Ale jsou na trhu i špičkový realitní makléři, kteří na prezentaci nešetří, investují do propagace peníze a spolupracují se špičkovými fotografy, kteří se specializují na vytváření prezentací výhradně nemovitostí a mají proto znalosti a vybavení.

V rámci činnosti špičkového fotografa dojde k vytvoření profesionálních fotografií, video dokumentace a také 3D půdorysu nemovitosti. Takovou prezentaci poznáte také na první pohled. Ptát se jakou z prezentací vyžaduje většina klientů je asi zbytečné. Proč chtít pro svou nemovitost průměr, když můžete získat špičkovou kvalitu. Kvalitu, která přiláká více zájemců a díky tomu můžete prodat nemovitost za víc peněz a především v kratším čase. Odpověď je tedy jasná.

Chcete-li prodat vaši nemovitost za víc a rychleji vyžadujte pro svém makléři pouze a jenom špičkovou prezenataci vaší nemovitosti. Jak vypadají obě zmíněné prezentace se můžete podívat zde: www.jirisimon.cz/foto a porovnejte jak rozdílný přístup a výsledek se objevuje běžně na trhu v České republice. Vyžadujte po svém makléři vždy jen špičkovou kvalitu. Pokud je makléř opravdu špičkový, dopřeje vám ji!

Nechte si ocenit nemovitost zdarma

Ocením zdarma bez jakýchkoliv závazků Vaši nemovitost.

ZÍSKAT OCENĚNÍ ZDARMA
Jiří Šimon - ERA Reality
Jsme profesionální realitní makléř již více než 16 let a moje práce mě prostě baví a věřím, že je to na mé práci vidět! Přesvědčte se i vy a staňte se mými klienty!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.