Budete si trhat zuby sami? Při prodeji nemovitosti to stále dělá velký počet prodávajících!

Stáhněte si e-book zdarma

V 10 kapitolách určených pro prodejce nemovitostí se dozvíte, jak zvýšit hodnotu domu či bytu a prodat je za pár týdnů.

Vždy máte na výběr! Můžete si trhat zuby sami nebo můžete zkoušet prodávat sami nemovitost. Nebo můžete svou nemovitost prodávat s pochybnou realitní kanceláří, která neumí udělat skvělou prezentaci, nebo se můžete obrátit na odborníky a profesionální realitní kancelář. Volba je na vás. A upřímně, když vás budou bolet zuby, budete si je trhat sám, půjdete k nejhoršímu zubaři u vás ve městě nebo budete hledat toho nejlepšího? Na kterou školu chcete, aby šlo vaše dítě? Na tu nejlepší přeci! Když budete potřebovat opravit auto nebo rekonstruovat váš dům, asi si také vyberete toho nejlepšího z oboru. Tak proč si při tak obrovské a životní transakci jakou je prodej vaší nemovitosti si většina prodávajících trhá zuby sama nebo se obrací na nejhoršího zubaře ve městě?

Jedním z několika klíčových aspektů prodeje nemovitosti jsou fotografie, jejich kvalita a stylizace. Pokud se člověk rozhoduje, bývají fotky obtížně překonatelným závažím na misce vah při prvotním rozhodování, zda se o nabídku dále zajímat či nikoli. Prozradí leccos nejen o stavu nemovitosti, ale také o atraktivitě nabídky, pár mizerných fotografií nikdy nebude dobrou vizitkou.

Některým prodávajícím je to jedno a dávají najevo, že stvoření kvalitní prezentaci nechtějí věnovat ani minutu času navíc, i když by jim skoro jistě taková prezentace přinesla rychlejší prodej za vyšší cenu. Dokazuje to nabídka na trhu a ukázky toho, jak nemovitost nafotí běžný prodávající nebo neprofesionální realitní makléře a jak je možné prezentovat nemovitost pomocí profesionální realitní kanceláře. Zkuste se podívat na práce makléřů např. na webu www.sreality.cz To jsou rozdíly co? Rozdíly, který vám mohou vydělat statisíce korun navíc při prodeji vaší nemovitosti. Jak chcete, aby se prezentovala vaše nemovitost na trhu?

Ne vždy jsou jednodušší a levnější cesty ty správné. Zásadní problém je výsledek.

Ať už děláte ve svém životě cokoliv, vyberte si za parťáka vždy toho nejlepšího z oboru. Budou vás méně bolet zuby, vaše dítě bude mít lepší vzdělání a prodáte nemovitost se ziskem, rychleji a bez stresu!

Jak se dají profesionálně prezentovat nemovitosti se můžete prohlédnout zde: www.bytcernosice.cz  www.bytcernymost.cz   www.bytletnany.cz  www.bytuparku.cz  www.rezidenceneratovice.cz   www.rezidenceluzec.cz

Potřebujete poradit nebo stvořit skvělou prezentaci vaší nemovitosti? Kontaktujte mě.

Souhlasím s pravidly užívání těchto stránek, včetně informací o zpracování osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů
Jiří Šimon - výjimečné realitní služby
Jsem profesionální makléř, odborník na realitní trh – a moje práce je mým koníčkem. Za sebou mám 17 let praxe a více než 500 prodaných domů, bytů i pozemků. Jmenuji se Jiří Šimon a pomohu i vám prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu a především v požadovaném čase. Jsem zvyklý nemovitosti prodávat – ne jen nabízet!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů