Na realitním trhu se v roce 2016 a 2017 dějí zajímavé věci

Stáhněte si e-book zdarma

V 10 kapitolách určených pro prodejce nemovitostí se dozvíte, jak zvýšit hodnotu domu či bytu a prodat je za pár týdnů.

V současné době se na realitním trhu dějí zajímavé věci!

Jsme odborníky na regionální realitní trh a dlouhodobě sledujeme jeho vývoj. Naše výsledky ukazují, že se většina nemovitostí, které jsme prodali v posledním roce prodalo za průměrně o 10% více než byla její tržní hodnota.

Je to způsobené především dvěma faktory a to především historicky nejnižšími hypotéčními sazbami a tak velmi dobrou dostupnost výhodného financování nákupu a to má za důsledek zvýšený zájem kupujících. Jejich počet se oproti letům minulým výrazně zvýšil.

Takže nám stoupají ceny a to je skvělá příležitost právě v současné době výhodně prodat svou nemovitost.

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti v budoucnu doporučujeme vám zamyslete se nad tím jestli to neudělat právě nyní, protože ceny jsou opravdu velmi vysoko a zájem kupujících velký, tedy ideální podmínky pro extra výhodný prodej vaší nemovitosti.

Ať o prodeji uvažujete nyní nebo v budoucnu, tak prvním dobrým krokem je znát její skutečnou hodnotu.

ERA vám zdarma a nezávazně zpracuje tržní ocenění hodnoty vaší nemovitosti, abyste na základě tohoto ocenění mohli udělat správné rozhodnutí.

Neváhejte mě kontaktovat a objednejte si ocenění nemovitosti zdarma.

Souhlasím s pravidly užívání těchto stránek, včetně informací o zpracování osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů

 

Jiří Šimon - výjimečné realitní služby
Jsem profesionální makléř, odborník na realitní trh – a moje práce je mým koníčkem. Za sebou mám 20 let praxe a více než 700 prodaných domů, bytů i pozemků. Jmenuji se Jiří Šimon a pomohu i vám prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu a především v požadovaném čase. Jsem zvyklý nemovitosti prodávat – ne jen nabízet!