Možná patříte k velké skupině lidí, která se domnívá, že realitní makléř je v žebříčku oblíbenosti něco mezi zlodějem a podvodníkem. Určitě nejste sami a já vás chápu. Práce realitních makléřů se opravdu netěší velké oblibě. Přičítám to osobně tomu, že velké procento realitních makléřů není profesionálních, neposkytují kvalitní služby a možná nedělají svou práci úplně naplno. Tento stav trvá velmi dlouho a vím, že si za tuto pověst mohou realitní makléři sami, tím co dělají, jaké služby nabízí a jak se chovají ke klientům. Je to smutné, netěší mě to, ale je to bohužel realita současného stavu realitního trhu a klientského pohledu na něj. Co s tím?

Zapomeňte na realitního makléře! Najměte si vašeho osobního průvodce realitním trhem!

Úkolem realitního poradce je vám skvěle poradit jak nejlépe prodat vaši nemovitost na základě vašich požadavků, skvěle nemovitost pro prodej připravit a odprezentovat. Následně musí mít poradce mnoho marketingových kanálů, jak skvělou prezentaci dostat před oči co nejvíce lidí – potenciálních zájemců a na závěr vám poskytnout kvalitní právní služby ideálně od renomavané advokátní kanceláře. Navíc musí být po celou dobu vaším nejlepším průvodcem, vaší pravou realitní rukou a měl by využít veškerých znalostí ve váš prospěch tak, abyste prodali vaši nemovitost za co nejvyšší cenu ve vámi požadovaném čase a také bezpečně, abyste nepřišli o nemovitost nebo své peníze.

Kdo vlastně prodává nemovitost?

Osobně poskytuji již více než 16 let výhradně výjimečné realitní služby a respektuji, že jediný kdo může skutečně prodat vaši nemovitost jste pouze a jenom vy. O realitních makléřích se tvrdí, že prodávají nemovitosti. Jak by to bylo možné? Možné je prodat pouze to co vlastním. Realitní makléři nemovitosti nevlastní, tak je nemohou ani prodávat! Prodat můžete jen a jen vy, majitelé nemovitostí. Realitní poradce by měl být především poradcem, průvodcem realitním trhem svých klientů a pomáhat jim tak, abyste vy jako majitelé prodali svou nemovitost za co nejvyšší cenu a také v čase který požadujete. Proto si dovolím tvrdit: Zapomeňte na realitního makléře a najměte si profesionálního realitního poradce!

Pro většinu lidí je koupě či prodej nemovitosti největší životní finanční operace. Proč se tedy o této životní události neporadit s někým, kdo již prodal stovky nemovitostí a ví jak to na realitním trhu chodí a může vám ušetřit čas, peníze a nervy?

Osobně věřím v to, že poctivá práce realitního poradce spočívá především v předání dlouholetých zkušeností a znalostí a využití těchto informací ve váš prospěch, tak abyste se nemuseli prodírat realitní džunlí a nemuseli na této cestě dělat zbytečné kotrmelce. Ostatně na cestu do džugle byste si také nejspíše najali průvodce, abyste se v džungli neztratili.

Pokud uvažujete o jakékoliv realitní transakci poraďte se odborníkem nebo si pro začátek stáhněte můj eBook jak nejlépe prodat vaši nemovitost!

Stáhněte si e-book zdarma

V 10 kapitolách určených pro prodejce nemovitostí se dozvíte, jak zvýšit hodnotu domu či bytu a prodat je za pár týdnů.

Pokud pro vás budu moci cokoliv udělat třeba jen radou, budu rád, když se na mě obrátíte. Slibuje, že budu váš profesionální realitní průvodce, který vám předá veškeré své znalosti a zkušenosti a získáte ode mne výhradně výjimečné realitní služby!

Kontaktujte mě:

Souhlasím s pravidly užívání těchto stránek, včetně informací o zpracování osobních údajů. Prohlášení o ochraně osobních údajů
Jiří Šimon - výjimečné realitní služby
Jsem profesionální makléř, odborník na realitní trh – a moje práce je mým koníčkem. Za sebou mám 17 let praxe a více než 500 prodaných domů, bytů i pozemků. Jmenuji se Jiří Šimon a pomohu i vám prodat vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu a především v požadovaném čase. Jsem zvyklý nemovitosti prodávat – ne jen nabízet!